Більше 2 000 грн на рюкзаки й зошити: скільки в Житомирі коштує зібрати дитину в школу (ОПИТУВАННЯ) (ФОТО)

Канцтовари та одяг для школярів — найзапитуваніший товар серпня. Батьки учнів вже почали купувати одяг, зошити та інше шкільне приладдя, адже очікують на здорожчання перед вереснем. Скільки коштує зібрати школяра на навчання у 2020 році — дізнавались журналісти Times.ZT.

«У мене донька вже йде в третій клас, то нам буде не так то й дорого, бо з одягу ще багато залишилося, що якраз. Цього року ми розраховуємо приблизно на 2 000 грн. Вже встигли купити кросівки й штани, а канцелярію то поки не брали багато, бо ж не знаємо, яка буде ситуація з COVID-19. У школі думаю, що також потрібно буде здати гроші на санітайзери чи якісь дезінфектори, але поки нічого не кажуть», — розповіла житомирянка Надія.

 

«Збираємось до школи потроху. Якщо без форми, то тільки на саме приладдя десь 1 500 грн. Купили вже зошити й ручки, а все інше — напередодні навчання в школі. Зі школи ще не дзвонять й не збирають гроші. В нас ще з весни лишилось багато зошитів через карантин», — повідомила Марина, донька якої навчається в школі № 17.

«Зазвичай середній чек на канцтовари для школи у нас по 2000 чи навіть 2 500 грн. Житомиряни вже активно скуповують приладдя ще з початку серпня. Ціни зовсім не змінились, порівняно з минулим навчальним роком», — розповіла консультантка палатки «Шкільний базар» Анна.

Загалом вартість зошитів на 12 аркушів у цьому році стартує від 1,5 грн, хоча на оптовому ринку можна знайти й економ варіант за 80 коп. Аби придбати рюкзак вам доведеться заплатити 400 грн і більше, а от дитячі спортивні костюми вартують близько 600 грн. 

«Цього року мій син йде до першого класу у 21-шу школу. У нас ще навіть батьківських зборів не було. Тому, що треба купувати, я поки не знаю. Вже придбала рюкзак за 800 грн, вишиванку та сорочку, щоб було що одягнути на свято. Все інше планую докупити, коли у школі чітко скажуть, що потрібно», — розповіла мама першокласника Наталія.

Будьте першим, хто прокоментував "Більше 2 000 грн на рюкзаки й зошити: скільки в Житомирі коштує зібрати дитину в школу (ОПИТУВАННЯ) (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*