Більше 8500 жителів Житомирщини захворіли сезонними захворюваннями упродовж минулого тижня

Упродовж тижня, з 22 по 28 лютого, на грип та застуду захворіли 8528 жителів Житомирської області. Якщо порівняти ці показники з попереднім тижнем, то у відсотковому відношенні, кількість захворілих зросла на 18%.

Інформацію про це повідомили у прес-центрі ДУ “Житомирського обласного лабцентру МОЗ України”.

Згідно вказаної інформації, з листопада 2020 по лютий 2021 кількість хворих на грип та ГРВІ в області зменшувалася, але в останні чотири тижні вона різко підскочила.

«Серед інфікованих на сезонні захворювання 3546 діток. Ця кількість на 7,7% є більшою, аніж упродовж попереднього тижня. Збільшення захворюваності серед дітей відмічається у всіх вікових категоріях. Питома вага дітей серед всіх хворих становить 41,6 %», – зазначається в тексті повідомлення.

Захворіло 4982 дорослих – на 26,4% більше, ніж за минулий тиждень. Зростання захворюваності серед дорослих відмічається у всіх вікових групах. Госпіталізовано 210 хворих, в тому числі 95 дітей – 45,2% від госпіталізованих.

Нагадаємо, що у МОЗ оприлюднили оновлену статистику covid-щеплень

Будьте першим, хто прокоментував "Більше 8500 жителів Житомирщини захворіли сезонними захворюваннями упродовж минулого тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*