Біля річки Тетерів проведуть перший рибний фестиваль Fish Food Fest

Fish Food Fest проведуть у вересні на території Тетерівської об’єднаної територіальної громади в Житомирській області, — йдеться у матеріалі на сайті Zruchno.Travel.

На фестивалі працюватиме дитяча зона з атракціонами, аніматорами та дитячою риболовлею. А для молоді організують запливи на човнах-драконах.

«22 вересня вперше на території громади проаедуть гастрономічний фестиваль Fish Food Fest. Уздовж всіх населених пунктів громади протікає річка Тетерів і це наша туристична “фішка”. В рамках фестивалю ми збираємося провести змагання з рибної ловлі: для дорослих на спінінг з човнів, а для дітей з берега. Крім того, відбудуться організовані майстер-класи з приготування страв з риби», розповіла фахівець з туризму Тетерівського ОТГ Юлія Святненко.

Крім того, організатори фестивалю планують влаштувати «забіг раків», в якому зможуть взяти участь всі бажаючі.

«Це ще не точно, але якщо наші партнери дадуть “добро”, ми влаштуємо змагання раків. Кожен гість фестивалю зможе придбати рака і відправити його на змагання», уточнила вона.

На фестивалі також працюватиме дитяча зона з атракціонами, аніматорами та дитячої риболовлею. А для молоді будуть організовані запливи на човнах-драконах.

«Після завершення риболовлі будуть організовані катання на човні-драконі. Цей човен дуже місткий, і всі бажаючі зможуть не тільки покататися на ньому, а й спробувати ним керувати», додала Святненко.

Будьте першим, хто прокоментував "Біля річки Тетерів проведуть перший рибний фестиваль Fish Food Fest"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*