Бюджет Житомира за 9 місяців 2020 року виконаний лише на 94%

Зокрема у Житомирській міськраді пояснили, що такі втрати викликані підтримкою підприємців в період карантину та витратами на боротьбу з COVID-19.

До бюджету Житомирської громади за 9 місяців надійшло майже 2 млрд грн бюджетних коштів. В тому числі 1 млрд 856,8 тис грн — це доходи загального фонду. Відповідно до планових показників за 9 місяців бюджет недовиконаний на 75,8 млн грн або виконаний на 94%.

«Порівнюючи з бюджетом Житомира за 9 місяців у 2019 році, маємо зростання на 7,1%. Аналогічна ситуація і з показниками спеціального фонду. Тут всі показники виконані по бюджету розвитку, по цільовому фонду та фонду природи, порівнюючи з аналогічним періодом у минулому році без врахування разових продаж. В цілому доходи від річного показника виконані на 71%. На сьогодні в нас в бюджеті заплановано планові показники 110% до попереднього року», — розповіла директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук.

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська пояснила, чому за 9 місяців поточного року Житомир втратив майже 159 млн грн:

«Сюди увійшли й пільги, які були надані, відповідно до прийнятих рішень, суб’єктам підприємництва — це близько 200 млн втрат».

Порівнюючи місцеві бюджети по Україні в цілому, які зросли на 3,5% порівняно з відповідним періодом у попередньому році, бюджети Житомирської області зросли відповідно на 4,6%, бюджет Житомира — на 7,1%.

«Сподіваємося, що закінчимо рік при мінімальній заборгованості, але для цього має працювати бізнес, інакше навіть захищені видатки буде важко профінансувати», — наголосила Діна Прохорчук.


Будьте першим, хто прокоментував "Бюджет Житомира за 9 місяців 2020 року виконаний лише на 94%"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*