Бізнес Бердичева, готуй гроші: депутати змінили ставки єдиного податку (ВІДЕО) | Times ZT

Бізнес Бердичева, готуй гроші: депутати змінили ставки єдиного податку (ВІДЕО)

У Бердичеві – сесійний день, час вже 9-тої сесії нової влади у місті. Вона стала емоційною зустріччю депутатів і частини підприємців громади. Питання про встановлення ставок єдиного податку викликало шквал емоцій та обговорень як серед депутатів, так і з боку підприємців. Представники бізнесу вже з 2022-го року платитимуть більший податок.

Водночас люди обурені, чому тіньових підприємців не викривають відповідні органи і вони взагалі нічого не платять, а їх «додушують» збільшенням ставки єдиного податку з 10 % до 15%. Доречи, 15 % від мінімальної зарплати – це не 20%, які пропонувались одразу проектом рішення. Цифру 15 запропонували під час сесії. Щоб і владі не зовсім погано, і підприємцям. За рахунок зокрема і таких надходжень у бюджет у Бердичівській громаді хочуть здійснювати обіцяний добробут міста. Принаймні, обіцяють. Мовляв, копієчка до копієчки, бо всі ж хочуть жити у гарному місті, а робити гарне немає за що, дефіцит бюджету.

Не обійшлося без словесної перепалки, скандалів, доводів своєї правоти на підвищених тонах, переходу на особистості. Найголовніше з того ми зібрали для вас у відео.

Будьте першим, хто прокоментував "Бізнес Бердичева, готуй гроші: депутати змінили ставки єдиного податку (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*