Бізнес на крові: Медведчук здав схему з Порошенко | Times ZT

Бізнес на крові: Медведчук здав схему з Порошенко

Нещодавно СБУ затримала Віктора Медведчука. Йому висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму.

У ході затримання, Медведчук розповів про схему виведення з державної власності частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» для подальшого прокачування через нього дизельного палива.

Описуючи суть схеми, він деталізував роль у ній колишнього президента Петра Порошенка. А саме, що той не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом рф, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

«Щоб цей трубопровід став приватною власністю, а по факту – власністю самого Порошенка, необхідно було виконати низку дій… Суди, прокуратура, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна – всі вони приймали рішення, звісно, необхідні для особистих інтересів президента Порошенка», – розповів Медведчук.

Таким чином, затриманий запевняє, що питаннями трубопроводу він займався на прохання експрезидента. І зрештою за рік роботи трубопровід заробив для його власників вдвічі більше коштів, ніж було вкладено в його викуп – до 42 млн доларів США. А з травня 2019 року, тобто після припинення повноважень Порошенка, прокачка дизелю через магістраль припинилася.

Крім того, Медведчук розповів деталі налагодження у 2014-2015 роках механізму закупівлі вугілля для потреб енергетики України на тимчасово окупованих територіях так званих «Л/ДНР», практично – у ватажків бойовиків.

«У цьому була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з Президента і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему», – пояснив він.

Медведчук назвав конкретні прізвища високопосадовців, причетних до завдання шкоди інтересам нашої держави – колишні урядовці, екскерівництво Нацбанку, народні депутати і представники правоохоронних структур.

Нагадаємо, рашисти вдарили двома ракетами по Коростеню.

Будьте першим, хто прокоментував "Бізнес на крові: Медведчук здав схему з Порошенко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*