Бізнес по-житомирськи: подружжя організувало у місті “сімейну” порностудію

Правоохоронці викрили у Житомирі «сімейну» порностудію. Організував та налагодив прибутковий “бізнес” 30-річний уродженець Кривого Рогу та його співмешканка, залучивши чотирьох дівчат, віком 20-22 років, які виконували ролі порномоделей.

Наразі усім шести особам оголошено про про підозру у виготовленні з метою розповсюдження та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру.

Облаштували порностудію у орендованих житомирських квартирах, які декілька раз змінили задля конспірації. Криворіжець встановлював там камери, ноутбуки з відповідним програмним забезпеченням та підключенням до мережі Інтернет, а також акумулював отримані кошти у вигляді цифрової валюти та розподіляв «гонорари». Водночас його 30-річна співмешканка навчала «моделей» поводженню з камерами, специфіці використання спеціалізованих порносайтів, забезпечувала інтимними «іграшками», складала графіки роботи та контролювала їх дотримання.

Діяло нелегальне “підприємство” протягом вересня-листопада 2021 року. Учасниці угруповання систематично виготовляли за своєю участю порнографічне відео, яке розміщували у мережі Інтернет на доступному інформаційному ресурсі. Кожна мала свій псевдонім, під яким здійснювали пряму трансляцію у реальному часі. Щомісячна зарплата кожної порномоделі становила близько 60 тис. грн.

В результаті санкціонованого обшуку за місцем проживання фігурантів провадження вилучено 110 тис. грн, отриманих від злочинної діяльності, комп’ютерне та відеообладнання, інше знаряддя, яке використовували для виготовлення відеопродукції.

Наразі правоохоронці подали до суду клопотання про накладення арешту на вилучені речі. Вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів організатору та його співмешканці – у виді грошової застави, іншим учасникам – домашнього арешту.

Нагадаємо також, що на Житомирщині недомамка знімала порно зі своєю 4-річною донькою.

Будьте першим, хто прокоментував "Бізнес по-житомирськи: подружжя організувало у місті “сімейну” порностудію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*