БК ВБет відома букмекерська контора з українською ліцензією КРАІЛ Р

Огляд на букмекерську контору ВБЕт. Особливості букмекера та його роботи на території України. Офіційний сайт та асортимент послуг, що пропонується на сайті букмекера ВБет для українських бетторів. Бонуси від ВБет букмекера для нових клієнтів та постійних бетторів.

Огляд на ліцензійного букмекера ВБет

Букмекерська контора VBet — популярний азартний портал для ставок на спорт в Україні. Це ліцензований український букмекер, який до того ж є спонсором футбольної збірної. Сайт ВБет пропонує своїм клієнтам великий асортимент ставок на спорт, гарні умови для створення парі. різноманітні бонуси в тому числі і щедрий вітальний пакет.

Завдяки всім перевагам, що характерні азартно-розважальному майданчику, можна зрозуміти чому букмекерська контора Вбет користується великим попитом серед українських бетторів.

Особливості офіційного сайту ВБет

Офіційний сайт букмекерської контори ВБет оформлений на українському домені юа. Для оформлення були обрані темно-сірий та фіолетовий відтінки. Вони разом дуже компонують та створюють стильний дизайн сторінки. Все досить лаконічно та просто. Тому навіть беттори-початківці, що вперше завітали на сайт досить швидко зорієнтуються в цьому інтернет-просторі, зможуть без проблем відшукати потрібну інформацію.

Всі послуги та інформація на сайті поміщена у тематичні розділи. Вони мають відповідні назви, тому вже по самому заголовку можна зрозуміти, що знаходиться у розділі та чи варто його відкривати. Центральна частина познайомить з популярними спортивними змаганнями. А футер сайту відведений для інформаційних блоків. Тут клієнти зможуть побачити:

 • Контактні дані букмекера.
 • Інформацію про чинну ліцензію.
 • Блок про відповідальну гру.
 • Правила роботи букмекера.
 • Інші розділи.

Ви можете завітати до будь-якого блоку та познайомитися з інформацією.

Послуги БК ВБет

На головній сторінці офіційного сайту букмекерської контори ВБет ви зустрінете в самому верху головну панель з розділами послуг. Про це говорилося трохи вище. Ця панель пропонує наступні блоки:

 • Лайв — тут можна познайомитися з доступними подіями для ставок у режимі реального часу.
 • Спорт — тут пропонується лінія розпису на всі спортивні події до їх початку.
 • Конкурс прогнозів — тут можна почитати прогнози на різні спортивні події.
 • Кіберспорт — у цьому розділі пропонується розпис на кіберспортивні дисципліни.
 • Слоти — цей блок буде цікавим для геймерів, адже в ньому міститься велика кількість ігрових
 • автоматів.
 • Чудо Колесо — цікава пропозиція від ВБет порталу, ви можете запустити колесо та отримати подарунки.
 • Покер — цей розділ буде цікавим для покеристів, тут зібрані різноманітні варіанти, та кімнати цієї азартної розваги.

Як можна відзначити, кожен блок має тематичну назву. І вже по ній зрозуміло, що в розділі пропонує букмекерська контора ВБет своєму клієнтові.

Бонуси букмекерської контори

Букмекер ВБет має досить багато переваг. Серед головних плюсів — це щедра та різноманітна бонусна політика. Вона пропонує велику та різноманітну бонусну політику. Тут отримують заохочення нові клієнти та постійні відвідувачі інтернет-ресурсу.

Серед актуальних бонусів, що відвідувачі знайдуть на сайті букмекерської контори ВБет, можна зазначити наступні цікаві пропозиції:

 • Вітальна пропозиція — ця акція розповсюджується виключно на нових клієнтів букмекерської контори. Вона доступна кожному новому клієнтові після проходження реєстрації. Це безумовний фрібет у розмірі 50% від експрес-ставки до 1500 гривень.
 • Експрес дня — це бонус для активних бетторів БК. Портал готує кожного дня кілька експресів. Ви можете ними скористатися. У випадку виграшу, крім стандартної винагороди буде нарахована додаткова премія.
 • Старт кіберспортивного сезону — беттори, що будуть робити ставки у цьому розділі отримають фрібет у розмірі 50% на перші 5 купонів.
 • Конкурс прогнозів — це одна з пропозицій по турнірам, що доступні на сайті. Зараз діє конкурс прогнозів з призовим фондом 300 тисяч гривень.

Це лише деякі бонусні пропозиції, що пропонує букмекерська контора ВБет. Варто зазначити, що на сайті є відповідний розділ з акціями. Саме там можна познайомитися з актуальним переліком заохочень, умовами активації, використання, відіграшу та нарахування винагороди.

Яка допомога букмекерських контор України для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "БК ВБет відома букмекерська контора з українською ліцензією КРАІЛ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*