Bloomberg: Німеччина вже 25 січня може дозволити Польщі передати танки Leopard Україні

За умовами придбання, усі країни, які мають у своєму розпорядженні танки Leopard навіть при бажанні не мають права надати їх третій стороні без дозволу Німеччини. Саме тому наразі рішення про передачу їх Україні багатьма країнами Європи по суті заморожені. Дозволу від Берліна досі нема попри посилення російської агресії та заклики союзників.

Аби простимулювати Німеччину до прийняття відповідного рішення сьогодні США вирішили показати приклад і пообіцяли надати нашій країні свої танки Abrams.

Після цього, надвечір видання Bloomberg з посиланням на власні джерела повідомило, що Берлін пішов на поступки і вже завтра, 25 січня, може надати Польщі дозвіл на реекспорт німецьких танків Leopard 2 до України.

Німеччина хоче швидко ухвалити рішення з цього питання, щоб вгамувати зростаюче розчарування серед союзників“,

– йдеться в повідомленні Bloomberg.

Попри це на пряме запитання про те, чи буде прийняте рішення в середу, канцлер Олаф Шольц відповідати відмовився. Тож боротьба за танки триває, а уряд Німеччини і досі боїться спаплюжити відносини з рф.

Будьте першим, хто прокоментував "Bloomberg: Німеччина вже 25 січня може дозволити Польщі передати танки Leopard Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*