INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Близько 3 тисяч резервістів з Житомирщини розпочали військові тренування

430 768x437 - Близько 3 тисяч резервістів з Житомирщини розпочали військові тренування

Військовозобов’язані та резервісти з Житомирської області відправилися на масштабні навчальні збори, які проходитимуть з 19-го по 28-е вересня.

Організаторами зборів виступають представники Житомирського обласного військового комісаріату.

Як повідомляє пресслужба облради, впродовж десяти днів учасники зборів проходитимуть безліч етапів з військової підготовки, покращуватимуть свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

Усі військовозобов’язані, котрі були залучені до проведення навчальних зборів, були забезпечені усіма необхідними речами, їжею та іншим.

Відзначимо, що на момент перебування на зборах резервістам гарантується збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, а також вони будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, соціальний пакет та фінансові виплати – згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, генштаб ЗСУ готує план розведення військ на Донбасі.Будьте першим, хто прокоментував "Близько 3 тисяч резервістів з Житомирщини розпочали військові тренування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*