Богунський районний суд наклав арешт на земельну ділянку в Гідропарку, яку Держгеокадастр передав приватній особі | Times ZT

Богунський районний суд наклав арешт на земельну ділянку в Гідропарку, яку Держгеокадастр передав приватній особі

У понеділок, 25 січня, Богунський районний суд м. Житомира арештував землі Житомирського Гідропарку, які Держгеокадастр незаконно видав для ведення сільського господарства. Про це повідомив у Фейсбук  депутат Житомирської райради Олександр Міщенко.

Раніше Олександр Міщенко зазначав, що Держгеокадастр Житомирської області сформував земельні ділянки для ведення сільського господарства на землях лісового фонду, де ростуть 100-літні дуби. Ця земля призначена для ведення лісового господарства та перебуває у постійному користуванні Міністерства Оборони України. 

«Ще в листопаді 2020 року, земельні ділянки були проінвентаризовані та мали статус земель запасу, в грудні 2020 року — це вже землі для ведення особистого селянського господарства, а вже завтра вони можуть бути у приватній власності, не здивуюся якщо це буде учасник АТО», – писав Олександр Міщенко. 

Разом із головою ГО «Брату брат» Олександром Шевцовим Олександр Міщенко почав розслідувати цю справу та оскаржив у суді дії  Держгеокадастру.

«Землі лісу, які були передані у власність в районі Гідропарку — АРЕШТОВАНО! Сьогодні Богунським районним судом було відмовлено в знятті арешту на земельну ділянку лісу площею 1,1466 га, яку Геокадастр передав у приватну власність для сільського господарства», — поділився Олександр Міщенко.

Нагадаємо, що Держгеокадастр віддав частину території гідропарку Житомира приватним особам. 

Будьте першим, хто прокоментував "Богунський районний суд наклав арешт на земельну ділянку в Гідропарку, яку Держгеокадастр передав приватній особі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*