Боєць ТРО Житомирщини Володимир: “Ми є вільні люди. І то нас відрізняє від кацапів!” (ВІДЕО)

До віни Володимир шив взуття. А вже 25 лютого радикально змінив мирну професію на військову. Сьогодні зі зброєю в руках у складі ТРО Житомирщини боронить Україну від рашистської навали.

«Я завжди кажу і колегам, і друзям, що ми є вільні люди. І це відрізняє нас від кацапів. Ми насправді до мозку костей вільні люди, бо ми – українці. Хочеться, щоб і Україна нарешті стала такою, як вона заслуговує бути. Як на мене, ця війна вже йде років 100, починаючи з 17-го року, з того більшовицького перевороту, от досі вона не закінчується», – говорить він.

На думку Володимира, хороших росіян не існує. Винні всі. 

«Я завжди всім нагадую: уявіть, до чого доводили націю, якщо людям доводилось їсти своїх мертвих дітей. І ми все одно вижили і вистояли. Ми і цю війну закінчимо так, як має бути. Зникне все це зло, ця ракова пухлина на нашій планеті, і все буде добре», – каже боєць.

Що характеризує росіян у цій війні – це відсутність людяності. Володимир переконаний, що українці здолають ворога і помстяться за усіх скривджених.

«Коли я почув, що зґвалтували неповнолітніх дітей, познущалися над старими. Як до цього ставитись? Це потрібно знищувати. Тільки так», – говорить він.

Автори проєкту Війна. Життомирщина розповідають про звичайних житомирян, життя яких радикально змінилося 24 лютого. Сьогодні вони бережуть наш спокій.

Будьте першим, хто прокоментував "Боєць ТРО Житомирщини Володимир: “Ми є вільні люди. І то нас відрізняє від кацапів!” (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*