Бомбардувальники з Білорусі: ГУР повідомив, звідки прилетіло в Україну

Рф влаштувала масштабну провокацію з метою втягнути Білорусь у війну з Україною – ГУР.

Сьогодні, 25 червня під ранок по території України завданий ракетно-бомбовий удар. Повідомляється про більше 40 ракет, частину з яких знешкодила ППО.

Рашистські  бомбардувальники «працювали» безпосередньо з території Білорусі. Для цього було задіяно шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 кілометрів від державного кордону України. 

Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» калузької області рф. Далі через територію калузької та смоленської областей входили в повітряний простір Білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт «Шайковка» на території рф. Удар наносився по Київській, Чернігівській, Сумській областях.

Це перший випадок проведення авіаційного удару по Україні безпосередньо з території Білорусі. Сьогоднішній обстріл напряму пов’язаний з намаганнями кремлівської влади втягнути Білорусь у війну в Україні в якості безпосереднього учасника.

Вчора стало відомо про прибуття на територію білоруського Мозиря російських диверсійних груп, які планують підрив у місті житлових будинків, школи та лікарні. Можливі провокації можуть бути подані, як відповідь України на проведені авіаудари.

Сьогодні на світанку Житомирщину обстріляли ракетами

Будьте першим, хто прокоментував "Бомбардувальники з Білорусі: ГУР повідомив, звідки прилетіло в Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*