Борець з «шоколадним баригою» з’їв у Верховній Раді шоколадку «Roshen» (ФОТО)

Причому з’їв він її у сесійній залі (!), під час засідання (!!!) українського парламенту. Відзначився цим народний депутат Юрій Корявченков, відомий також під кличкою «Юзік», що приклеїлася до нього ще у «95-му кварталі». Ю. Корявченков, як неважко здогадатися, представляє у Верховній Раді фракцію «Слуга народу». Дивакуватий вчинок «Юзіка» вже встигли висміяти у соціальних мережах.

«Юзик, ну, шо такое?..»

У Верховній Раді існує негласне табу: у сесійній залі не їдять. Цього правила дотримуються і депутати, і журналісти на «гальорці». Але Корявченков вмудрився не лише порушити табу, але й зробив це у максимально некомфортний для своєї політичної сили спосіб. Минулого року партія «Слуга народу» здобула перемогу і сформувала у ВР так звану «монобільшість». До перемоги політична сила Володимира Зеленського йшла під гаслами непримиренної боротьби зі старою владою, яку уособлював персонально Петро Порошенко. І ось раптом «слуга народу» публічно трощить шоколадний батончик «Roshen» з карамельною начинкою.

Чи присоромить депутата-ненажеру фракція, яку він зганьбив? Чи застосують до Корявченкова якісь дисциплінарні заходи? Складне запитання. «Слуга народу» має дуже своєрідну ієрархічну структуру. Формально фракцією керує Давід Арахамія. Але для Корявченкова, наприклад, Арахамія – ніхто. Оскільки «Юзік» входить у найближче дружнє коло президента Зеленського.

Для чого «Юзік» та інші фріки у Верховній Раді?

Юрій Корявченков потрапляє у халепу не вперше. Раніше журналісти зафіксували, як колишній актор «Вечірнього кварталу» розповсюджує у сесійній залі… квитки на шоу «Вечірній квартал». Зі свого затишного робочого місця біля колони.

Низька якість людського матеріалу у найбільшій парламентській фракції вже стала нескінченним анекдотом. Останній скандальний випадок – діалог Давида Арахамії з нардепом Олександром Корнієнком про «робочу бабу» та «корабельну сосну». Нею виявилася їхня колега по фракції Ірина Аллахвердієва.

Цей інцидент продемонстрував не лише аморальність «героїв», але й їхню банальну недоумкуватість. Адже Арахамія та Корнієнко точили ляси у присутності преси, за столом, на якому стояли мікрофони з логотипами ЗМІ. А мікрофони це такі штуки, які іноді можуть записувати звук… І що, після публічної ганьби Арахамію поперли з посади керівника фракції? Корнієнка вигнали зі «слуг народу»? Та ні. Всі на своїх місцях. Тому можна впевнено прогнозувати: друзяці Зеленського «Юзіку» найближчим часом нічого не загрожує.

Хоч Корявченков, м’яко кажучи, і не справляє враження інтелектуала – він, тим не менш, регулярно натискає кнопочку. І приймає закони, за якими ви, громадяни України, зобов’язані жити.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Борець з «шоколадним баригою» з’їв у Верховній Раді шоколадку «Roshen» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*