Боротьба за інтереси людей дає свої результати, – експерт про стрімке зростання рейтингу «Батьківщини» Тимошенко

«Батьківщина» нарощуватиме підтримку. Українці усвідомили, що сьогодні лише Тимошенко реально бореться за добробут людей та національні інтереси. 

Так прокоментував на своїй Фейсбук-сторінці результати нещодавніх соціологічних досліджень громадської думки політолог Олег Саакян.

«Тимошенко на другому місці у рейтингу довіри до політиків. Очевидно, що її послідовна боротьба за землю дала свої бали, люди оцінили. Поїздки по країні, особисті ефіри лідера, зустрічі з асоціаціями, ініціювання референдуму. До речі щодо референдуму. Судячи з ситуації, ще буде захід на друге коло», – вважає політолог. 

Крім зростання довіри до Юлії Тимошенко, спостерігається також збільшення підтримки її команди – КМІС зафіксував, що «Батьківщина» за останній місяць додала 3% до свого рейтингу.

«Згідно з КМІС, рейтинг «Батьківщини» зріс на 3%, в той час, як в інших топпартій або впав, або залишився на місці», – констатує Саакян.  

За його словами, в Україні буде виходити на перше місце соціальний порядок денний, що посилюватиме позиції лідерки «Батьківщини».  

«Отже, мейнстрим формуватиметься по лінії Зеленський і Тимошенко. Вона єдина із системних політиків може політично вижити та поборотися за набрання ваги», – прогнозує експерт.

Нагадаємо, останнє дослідження Київського міжнародного інституту соціології зафіксувало суттєве зростання підтримки «Батьківщини» та падіння показників «Європейської солідарності» та ОПЗЖ.

Будьте першим, хто прокоментував "Боротьба за інтереси людей дає свої результати, – експерт про стрімке зростання рейтингу «Батьківщини» Тимошенко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*