Боротьба за життя 11-річної бердичівлянки (ВІДЕО) | Times ZT

Боротьба за життя 11-річної бердичівлянки (ВІДЕО)

Благодійну акцію на підтримку 11-річної Анни-Софії Кобернюк провели у Бердичеві. З квітня вона бореться з важкою хворобою – саркомою Юінга. Мама дівчинки розповідає: донечка пройшла 5 блоків хіміотерапій. Щоразу до 7-ми діб дитина постійно лежала під крапельницями. Причиною хвороби, припускають лікарі, імовірно може бути недолікована у минулому травма.  Нині дівчинка готується до чергової хімії, а затим до операції з видалення лопатки.

«Пухлина виросла до масштабів апельсина за 6 годин. В 12 годин дня ще все було добре, а в 10 вечора вже була ціла «апельсина» на плечі. Давати будь-які гарантії нам ніхто не зможе. Нам просто треба мати сили зараз молитися, щоб Аня це все пройшла», – розповідає мама дівчинки Тетяна Кобернюк.

Тетяна працювала методистом у міському Палаці культури в Бердичеві. Туди ж на гуртки ходила і донечка. Дізнавшись про хворобу, працівники і дитячі колективи задумали провести захід на підтримку Ані. Долучилась міська рада та молодіжна спільнота «М-Формація».

«Ця дівчинка виросла на наших очах, вона є учасником художньої самодіяльності палацу культури, виступала у наших творчих колективах, ви бачили її неодноразово на концертах. Тому така ситуація, трагедія, не могла не торкнутися наших сердець», – каже заступник директора Палацу культури  Валентина Бабич.

Різні розваги, конкурси та продаж поробок задумали так, щоб у результаті зібрати кошти на лікування та реабілітацію. Хіміотерапії Аня проходить у Житомирі. Зараз, каже мама, є метастази в легенях. Тому готовність до складної операції в столиці залежатиме від загального стану здоров’я.

«Якщо пройде вдало наша операція, Аня потребуватиме пересадку кісткового мозку. Забір клітин ми вже зробили, вони потім будуть відновлювати організм. Аня сама собі стала донором. Потім високодозна хімія буде, яка вб’є повністю наші клітини кістковомозні і вже потім пересадка, організм тоді починає жити з чистого листа», – каже мама дівчинки.

Лікарі наполягають на спокої дитини. Тому вона здебільшого вдома. Не замкнутися у собі та приймати себе красивою у будь-якому стані Ані взявся допомогти професійний фотограф. Валерій Мельников з нею провів 2 фотосесії. Розкрилась, каже, не одразу, бо соромилась зняти перуку, в очах був страх. Близько 50-ти світлин відображають боротьбу дитини та жагу до життя.

«Вона мені повірила і більш нічого, зняла цей парик, я бачив ці очі, які очікували якусь напругу, вона ще не вірила, що це відбудеться, що це можна зробити легко. Вона гарна дівчина в будь-якому випадку і вона переможе. Вона розумна дівчина, вона переможе, смілива, вона вірить, а тепер треба наша допомога», – говорить Валерій Мельников, професійний фотограф.

Підтримати фінансово рідних дівчинки захотіли мами особливих дітей. Попри важкі діагнози вони займаються творчістю. Зокрема малюють, а потім продають роботи для доброї справи. Одну з таких нещодавно купили за 50 доларів.

«Цей хлопчик з сім’ї, де є дитина з особливими потребами. Він ходить до мене у майстерню і він дуже радий був, хотів намалювати красиву картину. Казав, що старатиметься, щоб допомогти цій дівчинці. Це виховательний момент, коли дитина знає, що вона своїми силами може зробити важливу річ», – розповідає Анастасія Вігінська, допомагає особливим дітям малювати і розвиватись.

Аня мала змогу спостерігати за акцією в інтернеті. Мама дівчинки каже: вони вражені підтримкою людей, вдячні за зібрані 47 тисяч 134 гривні.

«Побачила як люди ставляться до неї і зараз дуже хоче стати благодійницею сама. Вона дуже хоче допомагати, щоб всіх тваринок, котиків, собачок позабирали, щоб в кожного була своя родина. Щоб діткам, які мучаться, мали легше було. Хоче всім допомагати», – говорить Тетяна Кобернюк.

З таким діагнозом як у Ані, говорить мама, шанс одужати є у 20-30 % хворих. Батьки сподіваються, що донечка у тому числі щасливчиків. Бажаючі можуть підтримати дівчинку перерахувавши кошти на картку мами. Ваша небайдужість може врятувати життя!

 

Карта ПриватБанк 4149 4390 1481 1859

Тетяна Борисівна Кобернюк, мама

093 484 40 66

Будьте першим, хто прокоментував "Боротьба за життя 11-річної бердичівлянки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*