Босі, голодні, холодні… Війна на Донбасі очима патріотів

«Ти мене переконав. Тепер знову буду стріляти!» – так звучить остання фраза з діалогу по рації українського воїна та російського бойовика. Аліна Косовська – тендітна дівчина, але снайпер за волею долі, відкрила подробиці кривавих днів війни. Ігор Михайлишин: потрапив в полон, пережив страшні муки, проте повернувся живим та написав оповідання «Втрачений шанс»…

Все це є у «Слові про війну». Воно являє собою збірку оповідань, заснованих на реальних подіях. Авторами є бійці та волонтери добровольчих батальйонів та підрозділів Збройних сил України.

Презентація книги пройшла 14 червня в Домі української культури. Чим це видання унікальне? Серед них знайшлися ті персонажі, котрі таким чином розказали світові історію своєї війни за життя. Прочитавши книгу, можна відчути весь спектр емоцій, які змушують людину боротися за те, що вона любить.

На презентації також зазначили, що «Слово про війну» це лише маленька частина великого плану. Організатори планують випустити цілу серію таких книг на волонтерських засадах. Навіщо? Мета дуже благородна: висвітлити події гібридної війни від імені України, щоб світ знав моторошні подробиці. Наразі планується перекласти книгу англійською та іспанською мовами, а також знайти посередників для розповсюдження в Європі.

На заході були присутні учасники бойових дій та їх сім’ї. Усі гості активно спілкувалися. Як результат – ніхто не залишився байдужим.

Аліна ТОЛКАЧ

Будьте першим, хто прокоментував "Босі, голодні, холодні… Війна на Донбасі очима патріотів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*