Босий протест: як житомирські журналісти відстоювали свої права

79156310 2311610469061376 302557785755746304 n - Босий протест: як житомирські журналісти відстоювали свої права

Сьогодні, 16 грудня, журналісти місцевого телеканалу влаштували пікет та, заклеївши роти скотчем, вийшли босоніж на вулицю.

Таким чином журналісти мітингують проти скорочення працівників Суспільного мовника в областях і закриття телевізійних ранкових програм, яке прогнозують у майбутньому: вони вишикувалися на вулиці поблизу входу у регіональну філію Суспільного та демонстрували таким чином, що їх намагаються змусити мовчати.

Інформацію щодо “босого” протесту на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив Сергій Томіленко, який займає посаду керівника НСЖУ.

“Очевидно, що на такий надзвичайний захід колег підштовхує тривога, яка останнім часом охопила регіони – в філіях Суспільного обговорюють можливі майбутні звільнення. При цьому у людей не вистачає інформації про конкретику реформування Суспільного в регіонах, всі бояться скорочень”, – написав Томіленко.

Наразі працівники місцевого ЗМІ очікують на публічні коментарі від керівництва Суспільного мовника та наголошують, що їх “босий протест” не є розвагою, це відчай.

Нагадаємо, житомирські журналісти вийшли на акцію протесту «#Шуфричанахрін».

1 коментар до "Босий протест: як житомирські журналісти відстоювали свої права"

  1. Сокращают – это ещё полбеды. Когда страна давно и плотно захвачена криминалом, проникшим во все сферы, потерпевшим от всеобщего беспредела зачастую и обратиться некуда, кроме журналистов. В ответ на журналистские расследования бандота запугивает журналистов и совершает нападения на них. В такой ситуации просто необходим серьёзный международный контроль за всеми случаями посягательств на свободу слова. Каждый случай должен предаваться максимально широкой огласке, причём как можно быстрее, с изложением возможных причин нападения. Также надо лоббировать законы по защите журналистов. За любое посягательство на свободу слова, попытку запугивания журналистов, блогеров, активистов давать реальный тюремный срок с последующим запретом занимать какую-либо государственную должность до конца жизни.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*