«Браво!» У Житомирі відбувся концерт Дружби Білорусі та України (ФОТО)

3 вересня у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі Івана Кочерги в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь відбувся концерт Дружби.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко зазначив, що цей концерт є підтвердженням спільної праці та підтримки обох держав.

«Між нашими державами багаторічна співпраця в різних сферах діяльності. І сьогодні концерт Дружби є яскравим підтвердженням двосторонньої співпраці та підтримки. Це міждержавна культурна подія», — зазначив Віталій Бунечко.

Свої вітання гостям та жителям Житомира дарували найкращі колективи з України та Республіки Білорусь. Серед них — хорова капела «Орея», ансамбль національного обряду «Радослав», гурт «Древляни», Заслужена артистка Республіки Білорусь Олена Сало, Заслужений артист Республіки Білорусь Володимир Громов та інші.

Також на концерті Дружби пролунав Гімн обох держав. Запрошеним гостям такий концерт сподобався, адже щоразу після виступів артистів лунало «БРАВО!».

Будьте першим, хто прокоментував "«Браво!» У Житомирі відбувся концерт Дружби Білорусі та України (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*