Будьте уважні! Через ремонт дороги в напрямку Бердичева величезний затор

З сьомої години ранку триває ремонт ділянки дороги М-21 біля в’їзду в Житомир. Це створило труднощі з рухом транспорту. За повідомленням Служби автомобільних доріг в Житомирській області, ремонт розпочався по графіку і буде завершено до кінця року.

«Стартували роботи з середнього поточного ремонту однієї з двох ділянок у буферній зоні, що на автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. На даний час на об’єкті ремонту (км 11+000 – 19+000) працівниками підрядної організації проводиться вирубка дерев в смузі відведення для забезпечення безпеки руху під час безпосереднього виконання ремонту дорожнього полотна»

Детальніше: всього по області з державного бюджету у поточному році планується витратити 397 мільйонів гривень, куди входять і проектно-вишукувальні роботи.

До Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році увійшли ділянки шляхів М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, завершення робіт на Н-03 Житомир-Чернівці та мосту у Високій Печі, а також початок будівництва мосту через річку Желонь у буферній зоні.

  • 27
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Будьте уважні! Через ремонт дороги в напрямку Бердичева величезний затор"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*