Буде альтернатива: за паспортом – в міськраду Бердичева (ВІДЕО)

У 2021-му році Бердичівська міська рада має намір видавати усім без винятку громадянам України паспорти. Це, каже виконуюча обов’язки начальника міського ЦНАПу, передбачено законом про адміністративні послуги. Та й мріяли про таку можливість давно. Але треба було зробити ряд кроків.

«Ми проплатили 278 тисяч і придбали паспортну робочу станцію, вона вже у нас є», – говорить Олена Брюханова, в.о. начальника ЦНАПу у Бердичівській ОТГ.

Така сума – виключно з міського бюджету, каже жінка. З нього ж виділили фінанси на ремонт приміщення. «Паспортну» послугу надаватимуть на першому поверсі, де свого часу був кабінет заступника міського голови Михайла Гайчені. За кошти програми покращення якості надання адмінпослуг для населення U-LEAD у бердичівський ЦНАП придбали меблі і сейф.

«Зараз ми працюємо з захисними системами. Це системи, які дадуть нам можливість і право працювати з цими адмінпослугами. У нас складено вже 2 договори, приблизна вартість яких – це 80 тисяч. В цю суму входить проект, монтаж, придбання обладнання для всіх захисних систем», – додає Олена Брюханова.

Затим тільки можна буде укласти договір з міграційною службою на повноцінну роботу з видачі паспортів. Зараз, розповідає пані Олена, адміністратор центру проходить навчання в бердичівській міграційній службі. Згодом таких фахівців буде два, вони видаватимуть людям внутрішні та закордонні паспорти. А з часом, імовірно, і водійські посвідчення. Таким чином, каже жінка, у людей з’явиться вибір місця отримання важливих документів.

«Ми будемо робити все для того, щоб покращити адмінпослуги, розширити їх, щоб не було проблем, щоб людина прийшла до нас, у наші двері, і могла вирішити любе питання. Починаючи від самого маленького і до паспорта і всього іншого», – підсумовує пані Олена.

У великих містах області, каже вона, послуга видачі паспортів теж є. В деяких ОТГ мріють про це та питають поради для старту ідеї.

Будьте першим, хто прокоментував "Буде альтернатива: за паспортом – в міськраду Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*