Бив та ображав: жителька Житомирщини ховалася у сусідів через знущання чоловіка-тирана

nasylly 470f0896228f37de0abf3e1c384f485a 777x437 - Бив та ображав: жителька Житомирщини ховалася у сусідів через знущання чоловіка-тирана

Загалом лише в одному Брусилівському районі Житомирської області за домашнє насильство вдалося притягнути до відповідальності 5 осіб.

Інформацію повідомили у прес-службі прокуратури області.

Наразі Коростишівська місцева прокуратура здійснює публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо мешканця районного центру, котрий знущався над власною жінкою.

Під час слідства було встановлено, що 40-річний житель області вчинив правопорушення в рамках статті 126-1 Кримінального кодексу України. Обвинувачуваний неодноразово бив свою дружину та вчиняв психологічне насильство під дією алкогольних напоїв. Регулярно жінка вимушена була ховатися у сусідів, щоб уникнути знущань.

Зараз розглядом кримінальної справи займається Брусилівський районний суд.

Натомість у прокуратурі зазначають, що впродовж 2019 року у Брусилівському районі було виявлено, розслідувано, та скеровано до суду 6 римінальних справ щодо домашнього насильства.


Будьте першим, хто прокоментував "Бив та ображав: жителька Житомирщини ховалася у сусідів через знущання чоловіка-тирана"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*