Через карантин деякі торгові мережі знизять ціни на продукти

cropped Screenshot 2 8 e1586446355138 - Через карантин деякі торгові мережі знизять ціни на продукти

В Антимонопольному комітеті України запевнили, що вартість продуктів знизиться.Також експерти зазначили, що в період карантину деякі мережі супермаркетів взагалі зняли націнку на певні товари. 

Про це сьогодні, 9 квітня, повідомив голова Київського обласного відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький на своїй сторінці у Facebook.

На такий крок погодилися мережі VARUS, Сільпо, Ашан, АТБ-Маркет, Велмарт, METRO Cash&Carry Ukraine, Сільпо, NOVUS, Велика Кишеня, BILLA та ЕКО-маркет.

«Ми вже отримали від них відповідні листи. Завтра цю інформацію матимуть змогу перевірити всі охочі в магазинах вказаних нами мереж (інформацію з переліком товарів, на які знижена ціна, можна буде побачити на сайті компанії)», — зазначив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

Відтак, зниження ціни в перелічених торгових мережах, за словами Хмельницького, можна очікувати на такі продукти: борошно, буряк, капуста, картопля, морква, різні крупи, цибуля, цукор, масло, макаронні вироби, молоко, яйця та лимон.

Нагадуємо, що Уряд передумав і знову заборонив працювати магазинам із будівельними матеріалами.


Будьте першим, хто прокоментував "Через карантин деякі торгові мережі знизять ціни на продукти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*