Постійні дощі та вітер за останній тиждень наробили лиха в регіоні. Повалені дерева, та підтоплені домогосподарства – наслідки негоди, з якими останнім часом доводиться боротися рятувальникам області. Так, лише упродовж минулої доби надзвичайники тричі залучалися для надання допомоги власникам підтоплених домогосподарств приватного сектору.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_10-52-26-3.jpg)
Зокрема, у Житомирі через сильні опади у вигляді дощу вода підтопила подвір’я двох приватних житлових будинків. Крім того, затоплений був колодязь та присадибні ділянки. Використовуючи мотопомпу та рятувальну техніку, бійці ДСНС відкачали близько 50 куб. м води.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_10-52-26-2.jpg)
Також вчора бійці ДСНС відкачували воду з подвір’я та підвалу житлового будинку в м. Малин. Після тригодинної роботи за допомогою автоцистерни та мотопомпи вони відкачали близько 120 куб.м води.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_10-52-27-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_10-52-27-2.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Через негоду на Житомирщині подекуди підтоплено приватні домогосподарства"