Через нестачу працівників в Україну масово завозять мігрантів з Південної Азії та Африки

Через нестачу працівників в Україну масово завозять мігрантів з Південної Азії та Африки

Через виїзд українських громадян та масову мобілізацію наразі в країні спостерігається серйозна нестача працівників у різних сферах. Зокрема, лише на будівельних майданчиках дефіцит кадрів ниніі сягає 40%. Відтак, аби вирішити питання нестачі робітників, компанії узялися залучати до роботи іммігрантів. Про це завили журналісти видання Forbes.

Перших робітників з-за кордону в Україні очікують вже у червні. Передусім це будуть вихідці з країн Південної Азії, зокрема, Пакистану, Непалу, Індії, Бангладешу, а також з Філіппін та країн Африки.

Більше того, відповідно до Стратегії демографічного розвитку України до 2040 року, яку днями оприлюднило Міністерство соціальної політики, активне залучення іноземців в Україну є однією з головних цілей Уряду.

«Якщо повернення мігрантів і залучення закордонних українців не буде достатнім для компенсації подальшого природного скорочення населення та дефіциту робочої сили на ринку праці, міграційна політика у майбутньому може поширюватись на залучення іммігрантів з третіх країн»,

– йдеться у Стратегії.

У попередніх планах влади, загалом протягом наступних 10 років залучити в Україну близько 3 млн іммігрантів. Тобто кожен десятий мешканець у країні – буде іноземцем.

Нагадаємо також, що в ОП заявили, що не проти перемовин з рф під час другого саміту миру.

Будьте першим, хто прокоментував "Через нестачу працівників в Україну масово завозять мігрантів з Південної Азії та Африки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*