Через нічний обстріл окупантами критичної інфраструктури на Житомирщині очікуються відключення світла

Цієї ночі окупанти знову завдали удару по енергетичній інфраструктурі України. В результаті бомбардування в центральних областях було пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми.

Відтак аби запобігти перевантаженню мережі зранку 27 жовтня Диспетчерський центр «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг, на який потрібно обмежити споживання електроенергії в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

В Укренерго наголошують, що надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі.

Обмеження споживачів вимушена міра, яка дозволить зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій. Це сприяє швидшому відновленню пошкоджених об’єктів і дозволяє тримати систему збалансованою.

Нагадаємо, що з 19 жовтня в Житомирі спостерігаються технічні відключення електроенергії, зумовлені попередніми пошкодженнями електромережі.

Будьте першим, хто прокоментував "Через нічний обстріл окупантами критичної інфраструктури на Житомирщині очікуються відключення світла"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*