Через підрив російського розвідувального літака лукашенко назвав Зеленського “гнидою”

Сьогодні, 7 березня, на пресконференції, коментуючи атаку на аеродром “Мачулищі”, в результаті якої був пошкоджений російський літак-розвідник А-50, картопляний фюрер лукашенко назвал Зеленського “гнидою”. І навіть кинув йому незрозумілий виклик.

Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський – просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем.

Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: “Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем”. На що я казав: “Ми не збираємося нападати”. – “Ні, давайте підпишемо договір під заступництвом Організації Об’єднаних Націй, що ви на нас не нападете”. Ви чули всі ці заяви. І в цей час… Що ж, виклик кинуто“,

– проістерив лукашенко.

На такі заяви невдовзі відреагували і в Офісі Президента України, акцентувавши, що операція в “Мачулищах” – не що інше як антитерористичний акт.

Давайте визначимося з визначеннями. Теракт – це коли з території Білорусі запускають ракети українськими містами. Диверсії – це коли з білоруського кордону заходять ДРГ. Удар по літаку-коригувальнику А-50 – антитерористичний акт, скоєний, до речі, місцевими партизанами“,

– наголосив радник голови ОП Подоляк.

Нагадаємо, що в результаті атаки дроном на аеропорт в Мачулищах, російський літак-розвідник А-50 зазнав істотних пошкоджень і був відправлений до рф на ремонт.

Будьте першим, хто прокоментував "Через підрив російського розвідувального літака лукашенко назвав Зеленського “гнидою”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*