Через пожежу у європейському дата-центрі в Україні та світі можуть бути проблеми з інтернетом | Times ZT

Через пожежу у європейському дата-центрі в Україні та світі можуть бути проблеми з інтернетом

Займання дата-центру в Страсбурзі залишило громадський транспорт Львова без GPS-зв’язку.

У місті Страсбург у Франції згорів дата-центр одного з найбільших європейських провайдерів OVH.

Займання трапилось вчора опівночі, 10 березня. Ніхто зі співробітників не постраждав, проте інформація з серверів центру повністю знищена.

Reuters повідомляє, що через пожежу порушилася робота мільйонів веб-сайтів, в тому числі і порталів урядових установ, банків, магазинів, новинних веб-сайтів, і знищена частина веб-простору з французьким доменом FR.

Один з найвідоміших арт-комплексів Франції Центр Помпіду також заявив, що його веб-сайт не працює. Не працює блог криптовалютної біржи Deribit, але торгові операції не постраждали. Безкоштовний шаховий сервер Lichess заявив, що втратив 24-годинну історію ігор, а новинне агентство News Europe повідомило, що його веб-сайти недоступні.

Постраждали й українські онлайн-ресурси. Міський голова міста Львова Андрій Садовий у своєму  Facebook заявив, що не працюють GPS-трекери в комунальному транспорті міста.

«Сьогодні неможливо відстежити громадський транспорт Львова в спеціальних додатках або картах. Чому? Справа в тому, що вночі сталася пожежа в дата-центрі SBG1 в Страсбурзі. Компанія, яка забезпечує передачу даних, вживає всіх необхідних заходів, щоб відновити зв’язок », – повідомив міський голова.

У компанії-провайдера згорілого дата-центру кажуть, що відновити роботу зможуть лише за  кілька тижнів.

Будьте першим, хто прокоментував "Через пожежу у європейському дата-центрі в Україні та світі можуть бути проблеми з інтернетом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*