Через стан доріг в Оліївській ОТГ перевізники відмовляються возити пасажирів

Дороги – це перше, що можна оцінити, заїжджаючи на територію тієї чи іншої громади. За її станом одразу зрозуміло, чи дбає голова громади про територію, яку йому довірили виборці, обравши його лідером та керівником. Наразі, Оліївська ОТГ немає такої розкоші, як гарні і відремонтовані дороги. Більше того, через їх поганий стан автобуси відмовляються курсувати селами.

«Якщо аналізувати стан доріг населених пунктів Оліївської громади, можна побачити, що в селах Сонячне, Кам’янка, Довжик, Троковичі, Оліївка дороги занедбані, а в селах Піщанка та Світин й геть розбиті. Їх стан поганий, твердого покриття немає, вони засипані пудрою, і лише раз у півроку їх вирівнюють. Багато скарг надходить на дорогу, яка слідує від Кам’янки до Вільська, Перемоги, Щербин і до Ялинівки. Автобус там курсує лише до Перемоги, інколи до Щербин, бо водії відмовляються їздити по таких дорогах. І якщо молодь ще може якось дістатися в місто, то людям похилого віку вкрай важко це зробити. Не можу сказати, що дороги усюди погані. Там, де проживають сільські депутати, стан доріг задовільний. Але ми повинні думати в першу чергу про місцевих жителів, дітей, які щодня їздять здобувати освіту, пенсіонерів, та молодих людей, яким щодня потрібно на роботу», – розповідає кандидат на посаду голови Оліївської ОТГ  Анатолій Кальчук. 

Він також вважає, що за 4 роки плідної праці можна зробити гарні дороги, які відповідатимуть стандартам:

«Щоб зробити дороги в Оліївській ОТГ, треба плідно працювати протягом 4 років, із підтримкою держави, бо власного бюджету громади буде недостатньо. Але дороги треба будувати такі, щоб вони відповідали стандартам, були велосипедні та пішохідні доріжки, заїзди у двори. І гарантія має бути мінімум 10 років».

Будьте першим, хто прокоментував "Через стан доріг в Оліївській ОТГ перевізники відмовляються возити пасажирів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*