Через стрімкий приріст хворих на COVID Житомирщину зобов`язали посилити карантинні обмеження | Times ZT

Через стрімкий приріст хворих на COVID Житомирщину зобов`язали посилити карантинні обмеження

Членами Держкомісії з питань ТЕБ та НС було ухвалено рішення щодо встановлення «червоного» рівня епідемнебезпеки на території Сумщиниз 23 жовтня. Одночасно Житомирщина, Луганщина, Львівщина, Миколаївщина, Рівненщина, Хмельниччина та Чернігівщина можуть потрапити у список «червоних» регіонів, якщо влада не посилить протиепідемічні заходи.

Вказану інформацію в середу, 20 жовтня, оприлюднив прес-центр МОЗ повідомила, посилаючись на міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова.

«Епідемічна ситуація вимагає максимальної консолідації зусиль центральної влади та органів місцевого самоврядування. Показник захворюваності, на жаль, щоденно зростає. Кількість госпіталізацій та важких випадків — дуже висока. Але ми також розуміємо, що 94% пацієнтів, яких госпіталізували з COVID-19 за тиждень, були не вакциновані. Масова вакцинація у всьому світі покликана допомогти уникнути критичних ситуацій та зберегти життя людей. Звертаюся до представників громад – подбайте про прискорення темпів вакцинації», – йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо,що Житомирщина побила всі можливі рекорди за кількістю інфікованих коронавірусом – за добу більше 1500 інфікувань

Будьте першим, хто прокоментував "Через стрімкий приріст хворих на COVID Житомирщину зобов`язали посилити карантинні обмеження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*