Через тимчасову зупинку елетротранспорту транспортні картки у Житомирі будуть продовжені

В результаті влучання російської ракети 9 березня у об`єкт енергоструктури на Житомирщині було обмежено енргоспоживання. Як наслідок в регіоні було застосовано графіки відключення електроенергії, а електротранспорт тимчасово зняли з лінії.

При цьому Житомирською міською радою було прийнято рішення автоматично продовжити транспортні картки з тарифом «Безліміт» на 30 днів на відповідну кількість днів відсутності електротранспорту. Продовження відбудеться шляхом прикладання карток до мобільних валідаторів у кондуктора/водія електротранспорту або на стаціонарному валідаторі з друком квитка.

Процес продовження буде відбуватись упродовж кількох днів, оскільки напряму залежить від вчасності оновлення валідаторів.

У разі потреби користуватися транспортом просто зараз, необхідно здійснити поповнення у точках продажу. За умови такого поповнення пакет послуг діятиме 60 днів!

Користувачі транспортної картки з тарифом «Безліміт» на 90 днів задля її продовження мають звернутись до КП «Житомиртранс» у будні з 8.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00) за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 24 (вхід з двору).

Будьте першим, хто прокоментував "Через тимчасову зупинку елетротранспорту транспортні картки у Житомирі будуть продовжені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*