Через введення суворих карантинних обмежень половина перевізників не вийшла на маршрути

Перевізники побоюються нових правил контролю та штрафів, які встановлені за їх недотримання, тож майже половина українських перевізників категорично відмовилася від роботи.

Так, вже у перший день після введення нових суворих правил щодо перевезення пасажирів під час пандемії коронавірусу 45% українських перевізників не вийшли на маршрути. Вказану інформацію видання LIGA.net оприлюднило, посилаючись на дані Укрпас.

Згідно наявної інформації, пасажири не змогли виїхати сьогодні, 21 жовтня, зі столиці в більшість міст країни – до Кривого Рогу, Миколаївки, Рівного, Харкова, Кам’янця-Подільського, Умані, Одеси, Білгород-Дністровського, Новгород-Сіверського та інших.

“Перевізники не розуміють правил контролю і бояться, що поліція буде штрафувати водіїв. В результаті ми отримуємо те, проти чого боролися з моменту заснування компанії Укрпас – перевізники повертаються до “тіньових перевезень”, – повідомив керівник відомства Укрпасу Максим Скляренко.

Відтак, згідно даних компанії, 21 жовтня на маршрути не вийшли 45% перевізників.

Також ми писали: довідка про вакцнацію або “свіжий” негативний тест: УЗ повідомила про введення жорстких обмежень

Будьте першим, хто прокоментував "Через введення суворих карантинних обмежень половина перевізників не вийшла на маршрути"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*