Черга питань та спілкування через екран: міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував перед містянами (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

Черга питань та спілкування через екран: міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував перед містянами (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 12 травня, міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував про свою роботу за 2020 та перший квартал 2021 років та відповідав на запитання житомирян. 

Звітувати перед громадою міський голова вирішив на КП «Водоканал», на фоні будівництва очисних споруд, аби продемонструвати, що процес будівництва триває як слід. Він зазначив, що через рік Житомир зможе отримати чисту воду в кранах своїх осель. 

«На водоканалі на кінець цього року, влітку, буде готова вже перша черга очисних споруд каналізації. За минулий рік ми скоротили втрати води в мережі приблизно на 20 тисяч кубів. Кожен рік бюджет міста додавав 40-50 млн грн до бюджету водоканалу. В цьому році вперше в історії бюджет міста не датує водоканал. Ще 2-3роки такої роботи і підприємство зможе дати нормальну послугу, не отримуючи додаткових коштів з бюджету», — розповів міський голова.

Поки Сергій Сухомлин звітував про виконану роботу, на Михайлівській біля телевізора, де транслювали міського голову, в чергу зібралися житомиряни, які воліли отримати відповіді на питання, що їх хвилюють. Зокрема, житомиряни цікавилися, чому пільгові категорії мають обмеження по часу на проїзд у транспорті, встановленням індивідуальних лічильників на газ та власне самим тарифом, скаржилися на нестачу громадського транспорту та нарікали на непроінформованість стосовно ситуації з ковідом у Житомирі. Крім того, містяни ставили запитання у коментарях під трансляцією.

Сергій Сухомлин пояснив, що міська влада не була готова до епідемії, розповів, що вдалося закупити на боротьбу з ковідом та анонсував відкриття відділення з сучасним ангіографом:

«Ми були не готові до цієї біди. Ми всі не знали, що робити. За цей рік до кисню приєднали 532 ліжка, і ще 92 в резерві в дитячій лікарні. Тільки на початку епідемії місто виділило 38 млн грн лікарням, і перші два місяці ми платили подвійну заробітну плату лікарям, закупили 5 ШВЛ апаратів, це дало змогу забезпечити нормальним рівнем допомоги. Від спонсорів ми отримали один ШВЛ апарат на пологове відділення, який дозволяє рятувати життя новонародженої дитини, вагою від 400 грамів. Закупили ангіограф, зараз закінчуються ремонтні роботи. Протягом двох тижнів, ми вже відкриємо відділення, в якому буде сучасний ангіограф. Відкрили ПЛР-лабораторію, амбулаторію сімейного лікаря на вул. Покровській. Тільки на боротьбу з ковідом було виділено за рік 46 млн грн, міський бюджет втратив 200 млн грн».

Загалом, зі слів міського голови, в Житомирі все гаразд, незважаючи на пандемію, місто розвивається та рухається вперед, з’являються нові інвестори, створюються робочі місця, інфраструктура покращується. Проте відповідей на значну кількість “незручних” питань, проігнорованих модератором зустрічі, житомиряни так і не почули.

Будьте першим, хто прокоментував "Черга питань та спілкування через екран: міський голова Житомира Сергій Сухомлин звітував перед містянами (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*