Черговий сплеск агресії на росії: застрелений воєнком та стрілянина у школі (ВІДЕО)

Сьогодні на росії справжній день розстрілів. Ще зранку усі пропагандистські ЗМІ облетіла новина, що в одному з воєнкоматів Іркутської області, 25-річний призовник розстріляв воєнкома прямо у будівлі воєнкомату. Комісара доставили у лікарню, але від отриманих поранень він помер. Хлопця ж арештували прямо на місці.

А вже вдень в одній із шкіл російського міста Іжевськ невідомий, потрапивши у приміщення закладу, відкрив стрілянину по вчителям та учням навчального закладу. Станом на 13.00 відомо про 13 загиблих (серед яких 7 дітей віком від 8 до 15 років) та 21 пораненого (з яких 14 – діти). Сам стрілок, за попередньою інформацією, застрілився.

Спецслужби росії вже заявили, що стрілок був нацистом, демонструючи нібито фото з місця події, де на одязі нападника зображений нацистський символ. Водночас незалежні російські ЗМІ вже заговорили, що таким чином ФСБ знайшло спосіб відволікти увагу населення та знизити градус напруги через мобілізацію.

Щоправда, як не дивно, українцем нападника не призначили, визнавши, що стрілок – росіянин, випускник цієї школи, уродженець міста Іжевськ Артем Казанцев.

Будьте першим, хто прокоментував "Черговий сплеск агресії на росії: застрелений воєнком та стрілянина у школі (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*