Чого боїться начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик?

foto zast 777x437 - Чого боїться начальник управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик?

«Нам на селекторній нараді заборонили будь-які з вами, вообще з засобами масової інформації, брифінг в час дня в управлінні охорони здоров’я і всю інформацію ви можете там взяти. Нам будь-яку інформацію заборонив Суслик і кожного дня в час дня брифінг начальника управління Суслика Миколи Петровича. Пожалуйста, я б с удовольствієм, але ми не маємо права будь-якої інформації надавати. Мені повинен позвонити керівник і дати вказівку, я не можу, при всій моїй повазі до вас, я дуже поважаю журналістські всі видання і так далі, но я не можу не виконати начальника управління вказівки. Ви понімаєте?»

у телефонній розмові сказала головний лікар Центру ПМСД Бердичівського району Наталія Миколаївна Ровкова (пунктуація і слова викладені в оригіналі).

Ми звернулись до пані Ровкої, щоб отримати її коментар для відеосюжету, дізнатись і ознайомити мешканців Бердичівського району, як і в яких умовах працюють сімейні лікарі Бердичівського району в період поширення країною короновірусу Covid-19. Щоб вона пояснила населенню району, як правильно себе поводити в умовах карантину і куди звертатись в разі підозри на захворювання. Але, виявляється зі слів Наталії Ровкової, було розпорядження начальника управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Миколи Петровича Суслика, яке забороняє медичним працівникам спілкуватись з журналістами.

Потрібно додати, про таку заборону доводилось чути і раніше, ще від одного поважного медичного керівника, але на пряму через прес-службу голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка вдалося все владнати.

Виходить, що для того, щоб подати інформацію для мешканців міст, сіл, ОТГ, якої вони зараз потребують, «вигризати» інтерв’ю треба через прес-службу ОДА чи телефонувати вам особисто.

Тоді вкажіть будь-ласка на сайті ОДА свій власний мобільний номер для широкого загалу, а не прикривайтесь секретарем, яка нічого не може сказати.

Шановний пане Микола Суслик, я знаходжусь у місті Бердичеві і в умовах карантину не можу поїхати на Ваші брифінги, запитати у вас, чи правда, що ви заборонили медикам розповідати про дійсний стан речей, який відбувається у медичних закладах області, але розумію, що дійсної відповіді я б так і не отримав. На мою власну думку, якби керівник ПМСД сама не хотіла розмовляти з пресою, вона могла б придумати десятки інших відмовок, а не посилатись на ваше розпорядження.

Для мене якось не зрозуміло, як керівник управління охорони здоров’я цілої області в період розповсюдження смертельної інфекції може давати розпорядження медикам не спілкуватись з журналістами. І це тоді, коли їх поради можуть врятувати життя людей.

Віталій Сінєльніков


Будьте першим, хто прокоментував "Чого боїться начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*