Чоловік, якого знайшли мертвим на території Коростенської лікарні, помер, але не через коронавірус

Жахлива подія, яка сталася днями в Коростені в міській лікарні, змусила чиновників області провести службове розслідування. Про це сьогодні, 30 червня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Нагадаємо, що днями в Коростені, на території міської лікарні помер 70-річний дідусь, якого госпіталізували з підозрою на коронавірус.

Наступного дня чоловік помер. Проте ніхто не сповістив рідних про трагедію, мало того, дідуся взагалі не знайшли в лікарні, і до пошуків була залучена поліція та кінологи. 

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Наталія Гонгало, онука померлого.

«Сьогодні в нашій сім’ї сталося непоправне…при дуже загадкових обставинах помер наш дідусь, тато і просто хороша ЛЮДИНА! 

Сталося непоправне в м.Коростень (Житомирська обл.)

Вчора (26.06.2020) нашого дідуся забрала швидка допомога з підозрою на COVID-19. 

О 23:57 (26.06.2020) ми зателефонували у відділення і нам було повідомлено, що наш дідусь перебуває у стані середньої тяжкості, у нього діагностовано лівосторонню пневмонію і є пряма ймовірність підтвердження коронавірусної інфекції. Крім цього лікар повідомив, що у зв’язку з таким станом наш дідусь буде перебувати 2 доби під кисневою маскою».

Зранку 27 червня не дозвонившись до хворого, родичі почали телефонувати лікарям:

«Нам повідомили, що його стан досить важкий, тому йому надалі необхідно перебувати під кисневою маскою, ПЛР тести ще не готові, приходити до нього не потрібно, адже у лікарні все необхідне є, він перебуває у палаті під наглядом лікарів. Незважаючи на те, що нас запевнили, що все дійсно так і попросили зайвий раз лікарів не турбувати, адже пацієнтів багато, наше сердце було не на місці і ми вирішили навідати дідуся, але перед цим об 11:30 зателефонували у відділення аби запитати чи можливо дідусю необхідні якісь медикаменти.

Те, що ми почули просто шокувало нас … В надзвичайно хамовитій формі нам криком сказали, щоб ми приходили і забирали речі свого дідуся, так як він 2 години тому самовільно покинув відділення і взагалі, його, за вказівкою начмеда, вже виписали.

Пройшло 2 години, а нам НІХТО не повідомив, що надзвичайно хвора людина пішла з відділення, до того ж у невідомому напрямку… Працівники лікарні не повідомили ні близьких, ні поліцію про зникнення людини з можливим захворюванням COVID-19!»

Про подію сповістили поліцію, проте, за словами родичів, медперсонал лікарні не тільки не намагався допомогти, а й всіляко перешкоджав в пошуках.

«Коли поліцейський зателефонував до головного лікаря Центральної міської Коростенської лікарні (Ходаківського Миколи Миколайовича) і повідомив про ЧП, що сталася на території лікарні, і про намір родичів викликати журналістів ТСН — відповідь була шокуюча, далі пряма мова: „мені похєру на це, от такий то у мене хєровий персонал“.

Але, попри те, до лікарні приїхала завідуюча зміни з усім персоналом, що працював з нашим дідусем 26.06»

Після кількох безплідних годин до пошуків долучився кінолог с собакою. Проте так само безрезультатно:

«Але, далі було щось дуже дивне. Коли бригада, що була на зміні 26.06 побачила собаку і те, що до лікарні почали з’їжджатися родичі, жіночки, які були в цій бригаді, почали активно „шушукатися“ і пішли (наче випадково, але досить цілеспрямовано) за корпус пологового будинку і буквально через 2 хвилини почали кликати нас, родичів, мовляв там лежить якийсь чоловік, далі пряма мова: „Дівчата, йдіть но подивіться, похоже на вашого?

Хоча, кожна з них бачила його і в чому він був одягнений… з надією ми підійшли до дідуся, але було вже занадто пізно…

Почувши про місцезнаходження нашого дідуся, кінолог був у шоці, адже собака вела на те місце і воно було оглянуте..

 

«Дійсно, випадок такий мав місце, і тому сьогодні працівники управління виїхали в Коростень для того, щоб провести службове розслідування. Але хочу повідомити, що вчора була проведена судово-медична експертиза, яка показала, що пацієнт помер від тромбоемболії і дольової гнійної пневмонії. ПЛР-тест від’ємний», — повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Навряд чи остаточний діагноз від якого помер чоловік, матиме велике значення для його близьких. А от дії медичного персоналу лікарні заслуговують на особливу увагу, навіть якщо «службове розслідування» не виявить складу злочину.

1 коментар до "Чоловік, якого знайшли мертвим на території Коростенської лікарні, помер, але не через коронавірус"

  1. будьте любязні, поправте заг. коростишів там ні до чого

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*