Чоловіка без документів зможуть затримати до 3 годин для встановлення особи – голова Нацполіції

Чоловіка без документів зможуть затримати до 3 годин для встановлення особи – голова Нацполіції

Чоловіків, які під час перевірки особи не мають при собі військово-облікових документів та документів, що посвідчують особу, можуть затримати – але не більш як на три години. Про це сказав голова Національної поліції України Іван Вигівський.

Він пояснив: якщо у людини є при собі паспорт, але немає військово-облікового документа, поліціянт документує цей факт. Після чого надсилає матеріали до ТЦК та СП для правової оцінки. Це в тому разі, якщо військкомат не звертався до поліції щодо доставлення цієї людини.

Якщо ж до підрозділу поліції надходило звернення від ТЦК та СП, у поліціянта є право на адміністративне затримання та доставлення громадянина до відповідного військкомату.

А якщо під час перевірки в людини немає військово-облікових документів та документів, що посвідчують особу, поліціянт може здійснювати адміністративне затримання для встановлення особи. Воно може тривати не більш як три години.

Нагадаємо, путін готовий припинити війну в Україні шляхом переговорів.

Будьте першим, хто прокоментував "Чоловіка без документів зможуть затримати до 3 годин для встановлення особи – голова Нацполіції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*