Чому каноїстка Анастасія Четверікова на Олімпіаді 2020 представляла не рідний Херсон, а Житомир: тренер розповів правду

Головний тренер Національної збірної команди України з веслування на байдарках та каное, дворазовий олімпійський чемпіон, бронзовий призер Олімпійських ігор та заслужений майстер спорту України Юрій Чебан заявив, що його вихованка Анастасія Четверікова на змаганнях у Токіо представляла Житомирську область й вперше за історію незалежної України та вперше на Житомирщині виборола срібло у парному каное, тому що на Херсонщині її досягнення не оцінили достойно з фінансової точки зору.

“Результат спортсмена з’являється там, де його хочуть бачити. Коли Настю несправедливо позбавили стипендії та зарплати, заробленої на чемпіонаті Європи серед молоді, ми прийняли  рішення забрати її з Херсонської області, щоб вона представляла Житомирську. Нас підтримали в той момент і тепло прийняли. Протягом всього цього часу ми відчували увагу, цікавість та колосальну підтримку. Я сам з Одеси й так само перейшов за Житомирську область, коли ще виступав як спортсмен, тому що навіть  в Одесі немає такого тепла та підтримки в греблі, не знаю як в інших видах спорту. Насті також привезли лодку, на якій вона виступала на Олімпійських іграх. Так, у нас на сьогодні не вийшло все, що ми планували. Але в нас ще є над чим працювати”, – поділився Юрій Чебан. 

Нагадуємо, що для срібної олімпійської призерки Четверікової в Житомирі влада купить квартиру.

Будьте першим, хто прокоментував "Чому каноїстка Анастасія Четверікова на Олімпіаді 2020 представляла не рідний Херсон, а Житомир: тренер розповів правду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*