Чому у сквері на Путятинському брудно та коли його здадуть в екплуатацію: головна архітекторка Житомира | Times ZT

Чому у сквері на Путятинському брудно та коли його здадуть в екплуатацію: головна архітекторка Житомира

Кілька днів тому журналісти Times.ZT навідувалися у сквер, що реконструюють у Житомирі на майдані Путятинському поруч з пам’ятником Жертвам Голодомору, й зробили підбірку світлин, як виглядає сквер зараз та як тішиться малеча від нових гойдалок.

Сьогодні ж, 4 жовтня, головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн розповіла, коли завершаться будівельні роботи в оновленому сквері, та хто прибиратиме сміття й пісок на території:

“Вже майже завершилися роботи у сквері на Путятинському. Вже є лави, урни. Будівельники мають на днях здати сквер в експлуатацію, швидше здадуть – швидше місто буде прибирати територію.  Поки сквер не здано в експлуатацію, прибирати мають будівельники. Лавки ще будуть дофарбовуватися – це не остаточна фарба. Дитячий майданчик також ожив, якщо згадати, то на цьому місці взагалі була мертва зона, де нікого не було. Тому вже маємо ось такий живий простір. Ще не вистачає гумового покриття, яке буде днями. Будівельники пообіцяли, що воно буде на цьому тижні вже на дитячому майданчику. Обладнання вже все є, освітлення є і працює, також є відеоспостереження. Ще не вистачає в сквері декоративних колосків. В нашому місті з’явиться ще один функціональний простір. Озеленення вже замовлено”.

Нагадуємо, що ремонтні роботи, вартістю 4 млн 615 тис 900 грн, у сквері на Путятинському, згідно тендеру, повинні завершити до 1 грудня поточного року. Ремонт виконує місцева компанія ТОВ АртХаус. 

Будьте першим, хто прокоментував "Чому у сквері на Путятинському брудно та коли його здадуть в екплуатацію: головна архітекторка Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*