«Чорні чоловічки» Путіна їдуть колонами на Білорусь. А деякі з них вже давно там (ВІДЕО)

Підрозділи Росгвардії рухають у напрямку Білорусі із Санкт-Петербурга (через Псков) та з Москви (через Смоленськ). Читач петербурзької «Фонтанки» повідомив увечері 16 серпня про колону військової техніки: «За 4 часа дороги Псков – СПб встретил около 30-40 «Уралов», двигающихся без номеров. Были ещё машины типа «Хаммер». Часть военного цвета, часть, как у ОМОНа. Все без номеров. Думаю, едут к границе с Белоруссией…»

Схожу колону військової техніки помітили на трасі Москва – Смоленськ. Простий аналіз підтвердив, що мова йде про транспортні засоби, які стоять на озброєнні Росгвардії.

Інше джерело опублікувало відео колони Росгвардії на розвилці за 83 км від російсько-білоруського кордону. За твердженнями очевидців, всередині машин перебувають люди у чорній формі без знаків розрізнення.

«Без номерів» і «без знаків розрізнення» означає, що Путін діє за тим же «іхтамнєтським» сценарієм, що і в лютому 2014 року. Тоді підрозділи російської армії у зеленій формі без знаків національної приналежності захопили парламент та Верховну Раду Криму і почали атакувати українські гарнізони на півосторові. Різниця лише в тому, що у Білорусь (поки що) рухаються не збройні сили РФ, а Росгвардія – путінський аналог внутрішніх військ, створений спеціально для придушення протестів цивільного населення.

Проте це ніяк не змінює головного факту: путінська РФ розпочала збройну агресію проти Білорусі. І закликав інтервентів у свою країну саме Олександр Лукашенко. Лузер, який програв президентські вибори 9 серпня, грубо сфальсифікував їх результати – і наказала своїм силовикам брутально карати будь-яке інакодумство. Психопат, який, за власним визнанням, чіплятиметься за владу, доки не перестане дихати.  

Ну, і головна сенсація дня. Російських силовиків помітили у Білорусі ще під час сутичок минулого тижня.

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "«Чорні чоловічки» Путіна їдуть колонами на Білорусь. А деякі з них вже давно там (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*