Чорний Квадрат представить в Житомирі комедію для дорослих “Мої емоції – це ти!”

1 грудня в житомирському Телецентрі відбудеться вистава театру “Чорний Квадрат” – “Мої емоції – це ти!”

Життєстверджуюча комедія з проєкту “До та Після сексу”!

Бути разом – це постійно обмінюватись і дарувати один одному емоції. І не тільки позитивні: щастя і роздратування, обожнювання і ревнощі, страх втратити й насолоду бути поряд. І чим свіжіші стосунки, тим сильніші ці емоції. Потім з часом їх інтенсивність починає потроху спадати. І тут головне, щоб бурхливі та сильні емоції вчасно переросли в глибокі та щирі почуття.

Фірмовий рецепт захоплюючих сюжетів «Чорного Квадрату».

Сімейна пара повертається додому з вечірки, причому обидва мають зуб один на одного. Вони вирішують не лягати спати, допоки не поговорять… Хто до кого приревнував, хто який дав привід, хто на що злий. І добре, що поговорили, тому що на поверхню повиповзали давно не гуляні дракончики!
Виставу можна назвати продовженням вистави «Ти – мої бажання», тому що тут ви побачите тих самих героїв через рік подружнього життя. Але дивитися їх можна у будь-якій послідовності, або навіть окремо, тому що проблеми, питання, жарти в ній – вічні!

У ролях: Сергій Федорчук, Анна Яновіцька.

Квитки тут – https://cherniykvadrat.com/concert.php?id=5168

Слідкуйте за нами в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat

Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутнє і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили й підтримуємо наших Воїнів!

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби наших воїнів та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.

Будьте першим, хто прокоментував "Чорний Квадрат представить в Житомирі комедію для дорослих “Мої емоції – це ти!”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*