«Далі буде»: Житомирський окружний суд відмовив у позові проти АЗС UPG, Нацкорпус переконаний, що суддю «купили»

DSC 0158 777x437 - «Далі буде»: Житомирський окружний суд відмовив у позові проти АЗС UPG, Нацкорпус переконаний, що суддю «купили»

У вівторок, 14 липня, Житомирський окружний адміністративний суд відмовив у позові по справі проти ТОВ «UPG» щодо визнання будівництва АЗС незаконним. 

Війна між місцевими жителями Житомира та ТОВ «UPG» триває вже не один рік. Мешканці постійно виступають з акціями протесту проти заправки, яка на їх погляд збудована незаконно, з порушеннями та ще й є небезпечною, не обходилося і без жертв

14 липня  відбувся суд за позовом ГО «Громадська оборона» проти ТОВ «UPG». Суддя Житомирського окружного адміністративного суду В.А. Липа,  розглянувши позовну заяву про визнання протиправним будівництво заправки, зобов’язання припинити створювати екологічну небезпеку для місцевих жителів, відмовив у задоволенні позову.

Активіст Національного Корпусу стверджує, що на засіданні представник ТОВ «UPG» не надав жодних доказів чи аргументів, які б захистили права чи виправдали б протиправні дії заправки. А от представник від ГО «Громадська оборона» досить чітко аргументував позовні вимоги та доводив свою позицію, проте це зовсім не допомогло і не вплинуло на рішення судді. Нацкорпус вважає, що судді за таке рішення дали хабар: 

«Рішення судді з прізвищем Липа звучало під ніс, тихо та швидко: „…відмовити у схвалені позитивних вимог“. Ого.. Яким чином можна було прийняти таке рішення, спитаєте? Можливо, тепер на дебатах потрібно мовчати та не аргументувати свою позицію, як представник UPG? Чи то рік такий, чи то суд „хворіє“, а йому „на ліки“ дає гроші ТОВ „UPG“. Цікавий факт, що вже другий раз за літо на суд, котрий в фіналі відхиляє позовні вимоги громадської організації, з’являються наряди поліції в посилених бронежилетах та навіть з касками в руках. Багато копів — бояться людей, а це підтверджує, що суд „купили“. Минулий раз депутати, а цей раз UPG. Як гадаєте скільки сумок це коштує?».

Попри таке рішення, ГО «Громадська оборона» не збирається здаватися, і вже готує звернення до Апеляційного суду.


Будьте першим, хто прокоментував "«Далі буде»: Житомирський окружний суд відмовив у позові проти АЗС UPG, Нацкорпус переконаний, що суддю «купили»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*