Деякі категорії пенсіонерів Житомирщини отримуватимуть від 2 тис грн щомісяця | Times ZT

Деякі категорії пенсіонерів Житомирщини отримуватимуть від 2 тис грн щомісяця

З 1-го липня 2019 року пенсіонери Житомирщини та інших регіонів держави отримуватимуть підвищену пенсію унаслідок перерахунку прожиткового мінімуму, – повідомили у прес-службі ГУ Пенсійного фонду України.

Також деякі категорії пенсіонерів, а саме ті, хто має великий страховий стаж, окрім підвищеної виплати, кожного місяця отримуватимуть ще й від 2 тисяч гривень додатково.

«Починаючи з липня 2019 року пенсії були перераховані для понад 100 тисяч пенсіонерам регіону. Так, громадяни, які мають 30 та 35 років страхового стажу, але отримували маленьку зарплату, відтепер кожного місяця матимуть змогу отримати додаткові кошти у сумі від 2 тисяч гривень. За нашими підрахунками, середній розмір підвищення склав близько 253 гривні. Окрім вищевказаного, ще для майже чотирьох тисяч пенсіонерів Житомирської області – осіб з інвалідністю внаслідок війни – було перераховано виплати, середній розмір підвищення яких наразі склав 2776 гривень.», – розповіли детальніше в установі.

В управлінні також наголосили, що усі перерахунки будуть проведені автоматично та не потребуватимуть додаткових звернень до органів Пенсійного фонду України.

Більш детально можна дізнатися за номерами телефонів: (0412) 24-66-98,  22-97-43

А ми нагадаємо, що з березня житомирські пенсіонери почали отримувати в середньому на 554 грн більше.

Будьте першим, хто прокоментував "Деякі категорії пенсіонерів Житомирщини отримуватимуть від 2 тис грн щомісяця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*