З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в Житомирі

DSC 0246 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в Житомирі

22 січня більше тисячі житомирян вийшли на головні вулиці міста, щоб відзначити важливу історичну подію – День соборності України і 100 років з дня проголошення Акту Злуки. Мешканці міста створили ідейний ланцюг, який порівнювали з ланцюгом 1990-го року, коли радянська влада намагалася завадити незалежним рухам.

Військовослужбовці пройшлися з державним прапором по пішохідній вулиці Михайлівській, де житомиряни не втрачали моменту зробити з ним фото.

Після ходи представники міської та обласної ради, духовенство та військові поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, вшанувавши пам’ять загиблих за Незалежність України.

Біля обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера було зачитано IV-й універсал Центральної ради, який ознаменував фактичну, але не довгу незалежність української держави. Завершенням заходу стало спільне виконання гімну України.

DSC 0165 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0214 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0231 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0234 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0254 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0272 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0278 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0280 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0296 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0311 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0361 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0369 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0411 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0415 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0418 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0435 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0437 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в ЖитомиріDSC 0454 Копировать - З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в Житомирі

Юрій МЕЛЬНИК

 

  • 7
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "З величезним прапором та грандіозним ланцюгом відзначили День соборності в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*