День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО) ПР

preview 2 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

«Ви заплатили за проїзд?» – запитали ми у дівчини в салоні трамваю. «Поки що ні…» – сором’язливо відповіла вона. І почала енергійно шукати очима кондуктора… Такі непорозуміння траплялися того дня від самого ранку. На зупинках люди звично сідали у трамвай і звично витягали три гривні. Але до них ніхто не підходив. Здивовані пасажири, ніяково озираючись, виходили, так і не заплативши. Та вже десь приблизно від дев’ятої години «сарафанне радіо» почало розносити по всій трамвайній лінії приємну новину: 10 липня проїзд безплатний!

01 5 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

Але чому безплатний?.. На це запитання намагалися дати людям відповідь агітатори від кандидата у народні депутати Олега Грамотенка. На площі Перемоги весь день працював агітаційний намет. Окрім того, інші групи агітаторів активно пересувалися трамваями, виходили на зупинках і роздавали на вулиці листівки до Дня Тесли, а також газету «Зелена Грамота». Після чого заходили у наступний потяг – і рухалися далі.

02 4 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

Свою позитивну роль відіграло і Житомирське трамвайно-тролейбусне управління. Багато хто з водіїв почав оголошувати на кожній зупинці: «Увага! Сьогодні трамвай безкоштовний!» А деякі водії навіть додавали: «…на честь Дня Тесли!»  

Всесвітньо відомий вчений Нікола Тесла народився 10 липня 1856 року. Значення його прогресивних ідей людство досі не може гідно оцінити. Деякі з винаходів Тесли багато хто вважає фантастичними – хоча вчений залишив нотатки, які вказують на практичну реалізацію цієї «фантастики» під час наукових експериментів.

03 3 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

Щось схоже відбувається і з житомирською компанією «Тесла Енерго». Ми успішно реалізували на Житомирщині проекти, що їх скептики називали «утопічними». «Ви хочете будувати сонячні електростанції у північній області?» – запитували у нас. Так, хочемо! І вже працюють дві перші сонячні електростанції – Ганська та Іршанська. Будується нова СЕС у Любарському районі. На черзі інші.

04 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)
05 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

Саме «Тесла Енерго» зробила у Житомирі День безкоштовних трамваїв 10 липня. І річ навіть не в тому, що кожен городянин міг користуватися цим видом електротранспорту абсолютно безплатно необмежену кількість разів від ранку до ночі. Ми хотіли дати житомирянам щось більше, ніж пару десятків зекономлених гривень. А саме: впевненість у завтрашньому дні, віру в технічний прогрес, надію на успішний інноваційний розвиток Житомира. Цього ж дня компанія оголосила День відкритих дверей. Кожен охочий міг вільно прийти в офіс – і побачити все на власні очі.  

06 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)
07 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

«ТТУ має бути монополістом на усіх маршрутах. Але ТТУ має взяти на себе сервіси по електротранспорту, зарядкам. Починаючи від п’ятимісних таксі, завершуючи електробусами, які можуть заряджатися від тролейбусної мережі. Технологічно звучить, як фантастика, але це можливо зробити за три роки. Закріпити електротранспорт, знайти інвесторів, які  увійдуть у державно-приватне партнерство!» – заявив генеральний директор «Tesla Energо LLC» Олег Грамотенко.

08 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

«Як висновок: ТТУ має бути генеральним перевізником на території міста, отримуючи відшкодування з бюджету за кожного перевезеного пасажира у місті. Городяни мають право на безкоштовний проїзд, бо ми ж і так сплачуємо податки у місто. Як знайти гроші? Розповідаю: якщо зараз переоцінити ціну земельних ділянок, що орендує бізнес, то ми одразу назбираємо гроші на безкоштовний транспорт!» – додав О. Грамотенко.

09 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)
10 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

Він оголосив також про відкриття грантової програми на честь Ніколи Тесли. «На сьогодні ми хочемо надати підтримку обдарованій молоді, вченим, винаходам. Ми оголошуємо конкурс на один рік, з 10 липня 2019 року по 10 липня 2020 рік. Перше місце: презентація ідеї на міжнародному рівні, плюс 10 тис. доларів на потреби винахідника, щоб ці гроші пішли на реалізацію ідеї. Друга ідея: переможець отримає 5 тис. доларів та маркетингову допомогу  від «Tesla Energо». Третє місце: популяризація винаходу та допомога у пошуку інвесторів», – розповів генеральний директор компанії «Tesla Energо LLC» Олег Грамотенко.

11 1 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)
12 - День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)

За декілька годин офіс відвідали близько двох сотень людей: діти, підлітки, молодь, люди середнього та старшого віку. Багато хто забажав після цього поїхати з безплатною екскурсією на Ганську сонячну електростанцію – і «Тесла Енерго» надала таку можливість.  


Будьте першим, хто прокоментував "День Тесли в Житомирі: пасажири шукали у трамваях кондукторів – а їх не було… (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*