Депутат Житомирської міської ради Влад Пучич звертатиметься до правоохоронних органів через сфальсифікований протокол громадських слухань | Times ZT

Депутат Житомирської міської ради Влад Пучич звертатиметься до правоохоронних органів через сфальсифікований протокол громадських слухань

Сьогодні, 31 жовтня, під час чергової сесії Житомирської міської ради, на якій обговорювалося питання щодо заборони будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29, активісти звинуватили депутата Влада Пучича в підтримці забудовника. Така поведінка обурила депутата і з цього приводу він висловився на своїй сторінці у Фейсбук: 

«Деякий час тому я з подивом дізнався, що згідно протоколу нібито громадських слухань по цьому питанню, я був присутній на заході і навіть пропонував вивчити цільове призначення землі.

Протокол сфальсифіковано і на жодних слуханнях із цього питання я не був та із жодними пропозиціями не виступав».

Також депутат заявив, що у нього є всі докази аби це підтвердити, та наголосив, що звертатиметься до правоохоронних органів:

«В день „слухань“ 1 грудня 2014 року ми з колегами палили шини біля обласної прокуратури та задавали ряд незручних питань тодішньому військовому прокурору щодо корупції в армії. Цьому є десятки свідків та відео у медіа. Тому, краще треба вивчати матчастину, шановні фальсифікатори документів. Я звертатимусь з цього приводу до правоохоронних органів».

Крім цього, саме Влад Пучич виступив зі звернення до Житомирської міської ради скасувати будування АЗС.

«При розгляді питання міською радою я запропонував скасувати містобудівні умови і обмеження, оскільки необхідний для їх видачі протокол громадських слухань було сфальсифіковано. Колеги голосуванням підтримали мою пропозицію. Компанії UPG запропоновано знайти іншу земельну ділянку», — зазначив депутат.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутат Житомирської міської ради Влад Пучич звертатиметься до правоохоронних органів через сфальсифікований протокол громадських слухань"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*