Депутатка, яка виступила за стерилізацію малозабезпечених, не збирається йти з посади і скаржиться на булінг (ВІДЕО) | Times ZT

Депутатка, яка виступила за стерилізацію малозабезпечених, не збирається йти з посади і скаржиться на булінг (ВІДЕО)

Другий день мережею шириться відео із депутаткою від Слуги народу Галиною Третьяковою, котра, на думку багатьох, антигуманно висловилася стосовно безробітних і їх дітей.

Після того, як інцидент набрав розголосу, Третьякова попросила вибачення за “невдало обрані слова” та наголосила, що звільнятись із займаної посади, незважаючи на “штучно організований булінг”, не збирається. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі у п`ятницю, 26 червня.

У своєму дописі депутатка також подякувала тим, хто висловився у її підтримку та відзначила, що кожен має право на помилку, тим більше у довготривалих публічних виступах.

“Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів?.. Про дискримінацію. Ми ще навчимося відрізняти дискримінацію в наявних суспільних процесах від розмов. І ми ще навчимося боротися з тими, хто говорить про боротьбу з дискримінацією, але породжує її своїм діями”, – йдеться в тексті публікації.

Більше на відео:

Нагадаємо, що депутати Житомирської облради вимагають відставки нардепа “Слуги народу” Третьякової за антигуманне висловлювання.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутатка, яка виступила за стерилізацію малозабезпечених, не збирається йти з посади і скаржиться на булінг (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*