Депутатка міськради Леонченко зібралася представляти Житомир у Верховній Раді

Леонченко

Депутат Житомирської міської ради від Опозиційного блоку Наталія Леонченко буде балотуватися у народні депутати по 62 мажоритарному виборчому округу. Про це вона розповіла у журналістам Times.Zt.

За її словами, таке рішення ухвалили під час з’їзду її політичної партії.

Наталія Леонченко вже подала документи на реєстрацію до Центральної виборчої комісії та чекає офіційного затвердження.

«Ви знаєте, моя програма цілком відповідатиме програмі партії. Звісно, якщо я пройду по мажоритарці, то за рахунок коштів соцекономрозвитку буду приділяти увагу округу, як це роблять всі нормальні мажоритарники. Якщо ж говорити про велику політику і законотворчу діяльність, то вона буде спрямована на вирішення соціальних питань, яких у нас в країні надзвичайно багато. Звісно, те що мені ближче — соціально-гуманітарна сфера. Власне там себе й хочу реалізувати», — розповіла Наталія Леонченко.

Не зважаючи на те, що пані Леонченко лише оголосила про наміри йти у нардепи, вже з’явилися й перші критичні пости щодо її рішення. Наталія Леонченко була членом  Партії регіонів та продовжила депутатську діяльність в Опозиційному блоці, який сміливо можна назвати правонаступником «регіонів».

Зокрема, досить скептично відреагували на її повідомлення представники житомирської «Демократичної сокири». Вони по своєму привітали кандидатку та надали, що вона має пряме відношення до партії кума Путіна.

«Хочемо привітати депутата житомирської міської ради Наталію Леонченко з тим, що вона йде в нардепи по 62 округу від Опозиційної платформи. Від партії Медведчука, Бойка, Льовочкіна, Шуфрича та інших людиноподібних істот, які займають відверту проросійську позицію. Хочемо також привітати своє рідне місто та житомирян з тим, що гуманітарну комісію міської ради очолює Наталія Леонченко. Людина, яка підтримує партію, фінансовану Медведчуком – кумом президента країни-агресора», – заявили у Демократичній сокирі.

Нагадаємо, що  партії «Опозиційний блок», «Партія миру і розвитку», «Наші», «Відродження» та «Довіряй справах» вирішили об’єднатися та спільно брати участь у позачергових парламентських виборах.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутатка міськради Леонченко зібралася представляти Житомир у Верховній Раді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*