Депутатка облради не буде координатором «Голосу» на Житомирщині: хто став новим представником

19665197 1468921833151285 1346579621066538048 n 777x437 - Депутатка облради не буде координатором «Голосу» на Житомирщині: хто став новим представником

Після того, як на офіційному сайті «Голосу» з’явилася інформація про координаторів в областях, місцеві користувачі соцмереж почали жваво обговорювати представника від Житомирщини. Ним стала депутатка обласної ради Олена Галагуза. Але на цій посаді вона протрималася менше доби. У партії Вакарчука за кілька тижнів їй знайшли заміну.

Як виявилося, досить багато людей почали говорити про ймовірну співпрацю Олени з колишніми представниками «Партії регіонів». Сама ж Олена, звісно, відкидає такі звинувачення та переконує, що не працювала з регіоналами.

Натомість представники «Голосу» все ж вирішили замінити координатора. Наразі, ним став житомирянин В’ячеслав Пономарьов.

За його словами, «Голос» —  нова політична сила, якої ще не було в Україні та яка спроможна зробити поштовх для змін в державі, саме тому й погодився долучитися до команди.

«В Житомирі був довгий процес з обранням людини, яка б координувала роботу. Вони довго обирали. Був певний ступор і криза жанру. Було важко прийняти рішення щодо кандидатури, яка б очолила цю роботу на Житомирщині. Після довгих міркувань, я запропонував: якщо є проблема, то я можу очолити. Як і всі, подав свою анкету на цю посаду і буквально вчора зустрівся з Святославом Вакарчуком. Їм імпонують мої ідеї, мені — їхні. Ми порозумілися і вирішили, що я буду координувати діяльність партії на Житомирщині у період парламентських виборів», —  розповів він.

Крім того, В’ячеслав пояснив, що очолювати обласний осередок політичної партії не має наміру, як і балотуватися у Верховну раду. Натомість вирішив координувати роботу лише під час виборів та таким чином допомогти.

«Зараз не йдеться про створення політичної команди під моїм головуванням. Йдеться про допомогу і можливість взяти як найбільший відсоток на виборах для того, щоб якомога більше хороших і позитивних людей зайшли до Верховної ради», — пояснив координатор.

Хоч і народився та виріс у Житомирі, Славко Пономарьов понад 10 років живе та працює в Києві. Але на період виборчих перегонів все ж повернеться до рідного міста та координуватиме роботу.

«Це важке рішення, адже я вже більше 10 років живу в Києві: маю тут роботу, маю тут родину, але розумію що координація діяльності на відстані практично неможлива. Тому сьогодні переїжджаю в Житомир і увесь цей час буду перебувати на місці,  де у разі необхідності мене можна буде знайти. Готовий до співпраці з усіма, кому імпонують ідеї партії та хто готовий долучитися до роботи. Ні про які списки у цій каденції не йдеться. Кожна людина має робити те, що найкраще вміє. Тому амбіцій щодо входження до цієї Верховної ради у мене не було і я навіть не пропонував себе включити до списку», — переконує координатор «Голосу».

Будьте першим, хто прокоментував "Депутатка облради не буде координатором «Голосу» на Житомирщині: хто став новим представником"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*