Депутати з розпущеної фракції Житомирської міської ради зробили офіційну заяву

Депутати фракції ВО “Батьківщина” у Житомирській міській раді, рішення про розпуск якої прийняли на  обласному зібранні партії, зробили спільну заяву.

Документ  оприлюднила голова фракції, депутат Любов Цимбалюк на своїй сторінці у фейсбук.

“Хочемо вас запевнити, що, незважаючи на рішення обласного бюро, яке було прийняте за особистою ініціативою Анжеліки Лабунської без жодних аргументів та підстав, без звітів та аналітичного вивчення роботи фракції ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді, ми залишаємося депутатами Житомирської міської ради (відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування»), які й надалі будуть представляти і відстоювати інтереси мешканців нашого рідного міста», – написали депутати у зверненні до мешканців міста.

Нагадаємо, що 10 квітня на засіданні обласного бюро ВО “Батьківщина” було прийняте рішення, згідно якого з лав партії виключили голову фракції у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк, депутатів Валерія Горба, Івана Мартинчука та Людмилу Кропивницьку, а саму фракцію вирішили розпустити.

Водночас голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська представила нову команду однодумців, яких партія рекомендуватиме для участі у парламентських та президентських виборах. А саме:

  • Купчинського Богдана (йтиме кандидатом в депутати до Верховної Ради України по 62-му виборчому округу, м. Житомир);
  • Васильковського Олександра (буде кандидатом на міського голову Житомира);
  • Янушевич Людмилу – (рекомендуватимуть включити у партійний список кандидатів в депутати від ВО «Батьківщина» до Житомирської міської ради першим номером).

 

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати з розпущеної фракції Житомирської міської ради зробили офіційну заяву"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*